درباره شرکت خرّم پی پروتئین

 شرکت خرّم پی پروتئین یکی از قدیمی ترین واحدهای قطعه بندی و بسته بندی در سطح کشور بوده که از سال 1381 زیر نظر مستقیم اداره کل دامپزشکی استان زنجان شروع به فعالیت نمود و یکی از معدود کارگاههائی بود که علاوه بر مجوز قطعه بندی مجوز بسته بندی مرغ کامل را نیز از سازمان دامپزشکی کشور دریافت نمود و هم اکنون تبدیل به معروفترین برند بسته بندی انواع گوشت در ناحیه شمال غرب ایران گردیده که در سالهای اولیه فعالیت خود قراردادهای تولید گوشت قرمز کارتنی با شرکت پشتیبانی امور دام و نیز صادرات ران مرغ به کشور عراق را در سابقه خود دارد. شرکت خرّم پی پروتئین بیش از 150 نوع محصول متنوع تولید می نماید.

 ساختمان قدیمی شرکت به علت استقرار در ناحیه کشاورزی و محدودیت امکانات زیر بنائی که کفاف تولید را نداشت ساختمان جدیدی در شهرک صنعتی شماره یک اشراق در زمینی به مساحت  8653  متر مربع و با زیر بنای بالغ بر 2596 متر مربع و انبار مرکز به مساحت 270 متر مربع با سه باب سردخانه نگهداری  به ظرفیت 180 تن و سه باب تونل انجماد با ظرفیت 20 تن در هر شیفت و 5 باب پیش سردکن با ظرفیت 50 تن زیر نظر کارشناسان مجرب اعم از فنی بهداشتی و مدیریتی در دو شیفت کاری با عرضه فرآورده های گوشتی اعم از آبزیان، مرغ و گوشت قرمز فعالیت می نماید و توانسته با کسب پروانه استاندارد , نظر مثبت اداره کل دامپزشکی را به خود جلب نماید. تولیدات این شرکت از منابع معتبر که زیر نظر دامپزشکی میباشند تأمین میگردد و روزانه با ذبح گوساله های نر جوان و ماهیان تازه و منجمد با کیفیت ممتاز و مرغ پرورش یافته در مرغداری هائی که از نظر بهداشتی در سطح ممتاز می باشند تهیه میگردد.

شایان ذکر است در هشتمین روز از ایام عزاداری عاشورای حسینی که زنجان پذیرای خیل عزاداران از سراسر جهان است . شرکت خرّم پی پروتئین همه ساله در یک اقدام خداپسندانه با فراوری و بسته بندی گوشت قربانی هیات عزاداری ،بخش عمده ای از بار این پذیرایی معنوی را به دوش می کشد .

 

 

خرم پروتئین

خرم پروئین با افتخار بیش از 25 سال می باشد در کنار شما عزیزان می باشد، در طول این سالها با در اختیار گرفتن امکانات بروز کشور و دنیا در تولید و آزمایشگاههایمان همواره کوشیده ایم به سفره های مردم عزیزمان گوشت با بالاترین کیفیت عرضه کنیم.

ارتباط با ما

تلفن فروش: (15-14) 024-32221887

مدیریت: (18) 024-32221887

پشتیبانی: 02432221887

ایمیل: Khorrampp@gmail.com

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی شماره یک (اشراق) – انتهای خیابان پروفسور ثبوتی - خیابان بهمن – تقاطع خیابان یاوران7

حق کپی رایت © محفوظ برای وبسایت خرم پروتئین 2019-2021